Katolicka Wspólnota Charyzmatyczna

W JEGO RĘKU

On kocha swój lud. Wszyscy Jego święci są w Jego ręku. U nóg Twoich oni usiedli, słowa Twoje przyjmują.

Pwt 33.3

 

Msza święta, a także ta z modlitwą o uzdrowienie, czyli ze szczególnym błogosławieństwem i modlitwą do obecnego wśród nas Jezusa, jest niezwykłym doświadczeniem, pod warunkiem, że wiemy po co przychodzimy. To modlitwa całej wspólnoty Kościoła, bogata w porywającą oprawę muzyczną. Posługują w niej także świeccy zaangażowani w prowadzenie modlitwy o uzdrowienie, przebaczenie, wyprostowanie splątanych losów ludzkich. Pojawiają się także szczególne słowa poznania, którymi Bóg daje znać, że uzdrawia konkretne choroby i sytuacje.
Przychodząc na tę Eucharystię z modlitwą o uzdrowienie, przynosimy różne intencje. I Pan Bóg odpowiada na te nasze prośby. Potwierdzane jest to później przez samych uzdrowionych, gdy podchodzą do ołtarza – z radością lub/i ściskającym za gardło wzruszeniem…

Dlaczego taka Msza święta przyciąga tak wiele osób?
Odpowiedzi bywają różne. Niektórzy mówią, że dopiero tutaj czują głębię modlitwy. Inni – że doświadczają mocy modlitwy wspólnoty. Ktoś był świadkiem uzdrowienia z choroby bliskiej mu osoby i dlatego przychodzi. Inny wyjaśnia: „tu naprawdę wierzę, że Bóg jest i działa” albo: „po prostu lubię chodzić na takie nabożeństwa.”

Zachęcamy do tego, aby uczestniczyć w Eucharystii w Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu, w każdy drugi piątek miesiąca o godz. 19.00 (oprócz wakacji).

Warto przyjść do najlepszego Przyjaciela, Lekarza, Psychologa… Jakim jest Jezus.

 

Jesteśmy Wspólnotą wielopokoleniową
Uczniów którzy idą za Jezusem

I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie».

MK 16, 15-18

WJR 33.3

WSPÓLNOTA W ZAMOSCIU

W JEGO RĘKU

5 + 5 =

Bądźmy w kontakcie

e-mail: info@wjegoreku.pl