Katolicka Wspólnota Charyzmatyczna

DZIECI W JEGO RĘKU

On kocha swój lud. Wszyscy Jego święci są w Jego ręku. U nóg Twoich oni usiedli, słowa Twoje przyjmują.

Pwt 33.3

 

Dzieci w Jego ręku to dobry start dla najmłodszych

Rodzice pragnący uczestniczyć w spotkaniach Wspólnoty w Jego ręku mają możliwość zapisać swoje dzieci na zajęcia formacyjne przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Zajęcia prowadzone są równolegle ze spotkaniem dla dorosłych w dwóch grupach wiekowych:
– grupa przedszkolna dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat,
– grupa szkolna dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Zajęcia mają charakter zabawy, w trakcie których jest czas na śpiew, prace plastyczne, konkursy, zabawy integracyjne oraz wspólny posiłek. Podczas zajęć dzieci mają szansę kreatywnie spędzać czas z rówieśnikami, nawiązywać nowe znajomości, przez zabawę uczyć się i rozwijać swoje zainteresowania. Formacja dla obu grup wiekowych została opracowana w oparciu o chrześcijańskie wartości, które pragniemy przekazywać dzieciom od najmłodszych lat.

Jesteśmy Wspólnotą wielopokoleniową
Uczniów którzy idą za Jezusem

I rzekł do nich: «Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie».

MK 16, 15-18

WJR 33.3

WSPÓLNOTA W ZAMOSCIU

W JEGO RĘKU

4 + 8 =

Bądźmy w kontakcie

e-mail: info@wjegoreku.pl