Razem zbudujmy nową przestrzeń

Club33.3

Kochamy
Działamy
Tworzymy
Wierzymy

Wierzymy, że Pan daje nam przestrzeń i zasoby by zmieniać na lepsze siebie i świat wokół nas, naszą małą ojczyznę.

Jako wspólnota W Jego Ręku
30 lat remu uwierzyliśmy w Jego Słowo, Mt 6,33
Z małej salki przy parafii katedralnej, przez centrum pastoralne pod skrzydłami św. Michała, Duch Boży zaprowadził nas do własnego miejsca, które nazwaliśmy Strefą 33,3.

To przestrzeń, w której jest miejsce na spotkanie żywego Boga, oraz budowanie relacji międzyludzkich.
Tu się modlimy, prorokujemy, słuchamy Słowa i pozwalamy się Mu prowadzić. To miejsce, gdzie każdy jest ważny. I ten duży, i ten mały, bez względu na wiek. To przestrzeń, gdzie spotykają się pokolenia, miejsce gdzie Ty także możesz zmieniać swoje życie, realizować pasję… lub po prostu napić się kawy w miłym towarzystwie.

Współtworzyliśmy tę przestrzeń od zera, dzięki Jego łasce i wspólnemu wysiłkowi, również finansowemu. Doświadczyliśmy spełniania się obietnicy Jezusa – budując jego Królestwo nie zawiedliśmy się na Jego hojności. Jego błogosławieństwo objawia się także w tym, że jest nas coraz więcej. Rosną więc potrzeby lokalowe i pojawiają się kolejne inspiracje, jak jeszcze lepiej wykorzystać szansę jaką sam Bóg nam daje, dotarcia ze Słowem pełnym nadziei do większej grupy osób.
Dlatego chcemy poszerzyć Strefę o salę na parterze i stworzyć w niej miejsce spotkań otwarte dla każdego.

Ty też możesz być częścią tej przemiany i doświadczyć bożej hojności. Nie pozwól, by to Cię ominęło! Dołącz do nas i razem, w mocy Ducha, zmieniajmy nasz świat w Królestwo Bożej Miłości.
Nasze miasto, zbudowane przez ludzi, nigdy nie będzie idealne, ale wierzymy, że będąc w Jego Ręku może się stać perłą duchowego renesansu.
Jeśli chcesz mieć w tym swój udział, wesprzyj ten cel dowolną darowizną i koniecznie przyjdź i przekonaj się, jak działa Strefa 33,3.
Bądźmy razem w Jego Ręku!

100 000zł

to jest nasz cel

Nasze marzenia

Masz wpływ

Zachęcamy do dobrowolnej darowizny na konto
Fundacji „Nowe Życie w Zamościu”

Konto Fundacji:

 

PKO BP S.A. I Oddział w Zamościu
numer konta: 05 1020 5356 0000 1202 0038 8876
tytułem: darowizna na wykończenie sali Club 33.3