W jego ręku

Młodzi w Jego ręku

YOUTH 33.3

NOWOŚCI

WYDARZENIA

[elfsight_instagram_testimonials id=”1″]

NASZE SPOTKANIA

DOŁĄCZ

Nasze spotkania odbywają się w piątki (oprócz drugiego piątku miesiąca) w Centrum Pastoralnym, o godz. 19.00 – ul. Podchorążych 2, w Zamościu

W każdy drugi piątek miesiąca (oprócz wakacji) – o godz. 18.00 – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, w kościele św. Michała Archanioła w Zamościu.

PRZYGODA • PASJA • RADOŚĆ ŻYCIA
Młodzi w Jego Ręku to wspólnota młodych pragnących w życiu czegoś więcej niż to co oferuje nam współczesny świat. Łączy nas osobiste doświadczenie żywego Boga, za którym pragniemy podążać. To właśnie doświadczenie Boga daje nam siłę aby stawiać czoła wyzwaniom naszej młodzieńczej codzienności. Siłę, która uczy nas wybierać to co jest prawdziwą wartością. To Bóg nam pokazuje, że życie pełne pasji i radości jest dziś możliwe!

Spotykamy się w piątki razem z całą wspólnotą W Jego Ręku aby oddać chwałę Bogu podczas radosnego uwielbiania pieśnią. Zaraz po uwielbieniu mamy czas dla siebie, aby już w samy gronie młodzieżowym pogłębiać swoją wiarę i wspólnie się pobawić oraz poznać. Widujemy się również poza piątkami organizując czas aktywnie  – kajaki, paintball, ogniska.

Najwięcej dzieje się na wakacjach, podczas których bierzemy udział w rekolekcjach, na które cały rok czekamy z niecierpliwością. (zdjęcie z rekolekcji) W Jego Ręku rozwijamy swoje talenty i zainteresowania! Uzdolnieni muzycznie udzielają się podczas uwielbienia np. śpiewając czy grając na instrumentach. Zainteresowani fotografią i grafiką komputerową mogą rozwijać się w grupie medialnej – PRSie. A jeśli kogoś kręci kamera i montowanie filmów – angażuje się w TV33i3. Od czasu do czasu bierzemy też udział w kursach i szkoleniach np. w Kursie Medialnym „Katolik świecie mediów”. W ten sposób służymy Bogu i ludziom realizując jednocześnie swoje zainteresowania.

Podczas rekolekcji wakacyjnych nakręciliśmy nawet własny teledysk! Sami nagraliśmy wszystkie sceny i własny cover piosenki Hillsong- Tell the world, a potem to zmontowaliśmy. W ten sposób powstało nasze pierwsze, ale
zapewne nie ostatnie, amatorskie dzieło.

YOUT 33.3

MŁODZI W JEGO RĘKU

Poszukiwanie sensu życia

Sensem życia nie jest coś więcej niż praca, znajomi, pieniądze… odkryj prawdę

MIEJSCE DLA CIEBIE

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na życiowe pytania to dobrze. Jest szansa że z Nami znajdziesz odpowiedź. Nie poddawaj się. My też szukamy odpowiedzi na wiele pytań.

WJR 33.3

WSPÓLNOTA W ZAMOSCIU

W JEGO RĘKU

7 + 9 =

Bądźmy w kontakcie

e-mail: info@wjegoreku.pl